KSIĘGA GOŚCI

16/06
201910:49
Autor » Monika
Wczorajszy koncert na warszawskim Ursusie bardzo trudny dla Piotra Cugowskiego i Jego muzyków - upał ogromny a scena wprost ustawiona do Słońca. Fani też odczuli trudy ... Ale muzyczna i wokalna gratka dla Fanki, która prosto z Lublina przybyła na pierwszy koncert Piotra Cugowskiego w nowym składzie. Jak zwykle Piotrze jesteś niezawodny ... mimo tony wylanych potów na scenie [koszulka mokra ... jak po praniu :)] Piotrze nie odpuściłeś. Bardzo doceniam i nieustająco chylę czoła przed Twoim wokalnym kunsztem. Pozdrawiam Cię - bardzo wierna Fanka Monika. Byłam blisko ... :)
» KOMENTARZY: 0
03/06
201919:47
Autor » Monika
Ważne wydarzenia [4 czerwca ] skupiają ważnych artystów. Miło będzie usłyszeć Piotra Cugowskiego na jutrzejszym koncercie w Gdańsku 30 lat WOLNOŚCI.. Pozdrawiam z Lublina Gdańsk. Monika :) .
» KOMENTARZY: 0
07/05
201920:10
Autor » Monika
Piotrze ... proszę ... zaplanuj także koncerty na Lubelszczyźnie ... czekamy z utęsknieniem :) Wprawdzie Warszawa też jest niedaleko :) :) :) Ale Lublin zawsze gorąco Cię przyjmuje. Fani bardzo czekają ... Pozdrawiam Cię mocno prosto z Lubelszczyzny stęsknionej tak wybitnego wokalisty.
» KOMENTARZY: 0
28/04
201911:09
Autor » Monika
A więc coś wyjaśniło się w dzisiejszym solo występie Piotra Cugowskiego w DDTVN, Tak czy inaczej kibicuję obu Braciom, ale nieustannie podążam z moim cudownym feelingowym niezmiernie zdolnym wokalistą Piotrem Cugowski.m :) Wojtku - genialny gitarzysto i także niezły wokalisto - życzę wszelkiej pomyślności. - Fanka BRACI i ... Piotra Cugowskiego ... w każdym Waszym wspólnym czy solo koncercie dostępnym dla mnie nadal z czystą przyjemnością będę uczestniczyć. Powodzenia. Monika :)
» KOMENTARZY: 0
26/04
201920:03
Autor » Monika
Nowi czy dodatkowi muzycy ? Perkusista, basista ... Zapowiedź czegoś nowego? Nowe brzmienie zespołu czy tylko skład na płytę solo? Piotrze cóż czynisz? Ufam, że w dobrą stronę zmierza muzyka ... :) To dla mnie jest najistotniejsze :) Pozdr
» KOMENTARZY: 0
DOPISZ SIĘ DO KSIĘGI GOŚCI!
*
*
*
  *
 
*Wymagane pola